solkoluyusmasi.com sitemizi ziyaret eden ziyaretçiler alttaki sitemizin kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

 

Sitemizde yerde her türlü bilgi, döküman, fotoğraf, grafik, makaleler, tanı ve tedaviler tıbbi tavsiye niteliği taşımaz. Tıbbi tavsiye niteliğinde kullanmamaya kalkmayın. Sitemizdeki ilgili yazılar sağlık bilgisi verme amacına taşımaktadır. Sitemizde herhangi bir yazıya göre tanı ve tedavi uymaya kalkmayınız. Herşey doktor kontrolünde olmalıdır. Doktora başvurmadan kendi başınıza iş yapmaya kalkışmayın. Sağlığın şakası olmaz.

 

Sitemizdeki herhangi bir bilgiye dayanarak uygulamaya kalkan kişinin sorumluluğu kendisine aittir. Bundan dolayı bizi sorumlu tutamaz.

 

Sitemizdeki herhangi bir yazıya yorum yapmanın sorumluluğu ziyaretçiye aittir.

 

Herhangi bir hastalıktan şüpheniz varsa yada sağlık konusunda rahatsızlığınız varsa derhal bir doktora başvurarak tanı ve teşhis koydurarak doktorun önereceği şekilde tedavi olmalısınız.

 

Acil tıbbi müdahale gereken durumlarda derhal bir doktora gidilmeli veya doktora gidecek halde değilseniz 112 Acil Yardım hattını aramalısınız.

 

Lütfen bu yazımızı dikkatli okuyun. Ve sağlık konusunda ilk amacınız bir doktora görünmek olmalıdır.

 

Sitemizdeki yazılı bilgi ve dökümanlar bilgi niteliği taşımaktadır. Herhangi tanı, tedavi veya teşhis niteliğinde değildir. Sitemizdeki bilgilere dayanarak işlem yapmayınız.

 

Sitemizi ziyaret eden her kullanıcı bu kuralları kabul ve beyan eder.

 

 

Sol Kol Uyuşması

Sağlıklı Yaşam Dileriz…..